Умови та положення щодо участі в акції «Покупцям продуктів Logitech — пропозиції від Adobe» на період із 30.09.2020 до 15.12.2023


У період із 30.09.2020 до 15.12.2023 включно буде діяти спеціальна акційна пропозиція від компаній Logitech і Adobe. Учасники отримують можливість безкоштовно скористатися підпискою на план Creative Cloud Photography (охоплює: Adobe Photoshop, Adobe Lightroom і 20 ГБ простору у хмарному сховищі) на 2 місяці або план Adobe Creative Cloud All Apps (охоплює, зокрема: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Premiere Pro, Adobe Illustrator, Adobe XD, Adobe Acrobat DC) на 1 місяць). Відповідні учасники повинні повністю відповідати зазначеним нижче умовам і положенням.

 

Продукти, які дають право на участь в акції

 

Країни, що беруть участь в акції

Австрія, Бельгія, Німеччина, Італія, Люксембург, Нідерланди, Португалія, Іспанія, Швейцарія, Велика Британія, Чехія, Франція, Швеція, Данія, Норвегія, Фінляндія, Україна, Румунія, Польща

 

1. Умови участі в акції

1.1. В акції «Покупцям продуктів Logitech — пропозиції від Adobe» може взяти участь кожен кінцевий споживач, який купує продукт, що дає право на участь, протягом акційного періоду в одній із країн-учасників. Ця пропозиція не стосується співробітників і довірених осіб компаній Logitech і Adobe, компаній оптової торгівлі, спеціалізованих дилерських компаній та їхніх співробітників, а також усіх людей, які брали або беруть участь у реалізації та (або) плануванні акції.
Ця акційна пропозиція стосується виключно щойно придбаних продуктів, а не продуктів, що вже були у вживанні. Довести цей факт має учасник.
1.2. Ця акція «Покупцям продуктів Logitech — пропозиції від Adobe» не об’єднується з іншими акціями від компаній Logitech або Adobe, що проводяться в той самий час.
1.3. На один продукт, що бере участь в акції, і на одну адресу електронної пошти надається лише одна підписка: або Creative Cloud Photo, або Creative Cloud All Apps.
1.4. Не допускається передавання програмного забезпечення іншим особам; вартість підписки не може бути відшкодовано готівкою або перераховано на банківський рахунок.

 

2. Процедура проведення акції «Покупцям продуктів Logitech — пропозиції від Adobe»

Описана нижче процедура застосовується до всіх учасників акції, які повністю відповідають вищезазначеним умовам і положенням.
2.1. Для участі в акції «Покупцям продуктів Logitech — пропозиції від Adobe» учасник має спочатку успішно пройти онлайн-реєстрацію на вебсайті creative.logitech.com не пізніше за північ 31.12.2023 року. Детальні умови й положення щодо процедури подання заявок можна знайти на цьому сайті.
2.2. Під час онлайн-реєстрації необхідно надіслати копію рахунка-фактури від торгового представника; крім того, учасник повинен чітко вказати, який продукт братиме участь в акції «Покупцям продуктів Logitech — пропозиції від Adobe».

 

3. Передавання посилання для активації.

3.1. Код надсилатиметься лише в тому разі, якщо учасник повністю та достовірно надав усі відомості, необхідні для обробки заявки, а також передав усі потрібні документи, що є в його розпорядженні.
3.2. Учасник отримає підтвердження електронною поштою, коли буде отримано всі дані. Після успішної верифікації даних учаснику надішлють електронний лист із унікальним посиланням, за допомогою якого він зможе отримати доступ до однієї з двох передплат на плани від компанії Adobe, дію яких обмежено за часом. Право на отримання акційного подарунка втрачається, якщо надіслані документи є неповними, нечитабельними або інакше пошкодженими чи неправильними за змістом. Прийматимуться лише заявки для продуктів, які придбано із 30.09.2020 до 15.12.2023 р. включно. Для отримання права на участь в акції має значення дата виставлення рахунка.
3.3. Посилання для активації не можна надіслати, якщо учасник:
а) не придбав продукт, який дає право на участь в акції, протягом акційного періоду; і (або)
б) не пройшов онлайн-реєстрацію; і (або)
в) не надав усі необхідні документи для реєстрації; і (або)
г) не подав заявку онлайн до 31.12.2023; і (або)
д) скасував договір про придбання продукту, що бере участь в акції; і (або)
е) не надіслав документ, що підтверджує придбання; і (або)
є) надіслав документ, що підтверджує придбання, у якому дату придбання вказано нерозбірливо або взагалі не вказано; і (або)
ж) надіслав документ, що підтверджує придбання, у якому не вказано ціну, за яку купувався продукт, або вказано її нерозбірливо; і (або)
з) зазначив неправильний або недійсний номер рахунка; і (або)
и) вже брав участь в акції, використовуючи ту саму адресу електронної пошти.
3.4. Якщо заявка учасника є неповною або містить неправильні дані, учасник може надіслати потрібні дані протягом 7 (семи) днів від дати отримання відповідного сповіщення. Якщо учасник і після цього не забезпечить дотримання умов і положень, посилання для активації не надішлють, а запит буде скасовано. Учасник особисто несе відповідальність за надання доказів того, що він не отримував таке сповіщення.

 

4. Умови тарифу, за яким здійснюватиметься оплата підписки на план Adobe Creative Cloud Photography або Adobe Creative Cloud All Apps, і подовження дії підписки

Щоб упевнитися в тому, що дію підписки на продукти не буде припинено після закінчення періоду безкоштовного користування продуктом за цією акцією, учасник може вказати дійсний спосіб оплати під час реєстрації свого ідентифікатора Adobe ID. Якщо вказано спосіб оплати, дія договору автоматично подовжується ще на один рік після закінчення пільгового періоду. Ви отримаєте попереднє сповіщення від Adobe, перш ніж кошти буде списано з рахунку.
У разі поновлення дії договору на рік застосовуватиметься ціна, дійсна на момент придбання. Ціну на момент придбання можна подивитися на вебсайті www.adobe.com ; вона буде дійсна протягом року після поновлення підписки.
За умовами річної підписки Adobe Ваша підписка автоматично поновлюватиметься кожен рік, якщо Ви не скасуєте її. Якщо Ви скасуєте підписку протягом 14 днів після поновлення, оплата не нараховуватиметься, і Вам буде повернено кошти в повному обсязі. Додаткові відомості можна знайти на сторінці https://helpx.adobe.com/manage-account/using/cancel-subscription.html

 

5. Загальні умови

5.1. Посилання для активації буде надіслано лише в разі, якщо учасник дотримуватиметься цих умов і положень. Надсилаючи заявку, учасник погоджується дотримуватися цих умов і положень. Компанія Logitech залишає за собою право будь-коли скасувати акцію «Покупцям продуктів Logitech – пропозиції від Adobe» або змінити її умови.
5.2. Пред’явлення судових позовів не допускається.
5.3. Приймаючи ці умови, учасник підтверджує, що він є власником продукту, а також підтверджує відсутність позовів третіх сторін (наприклад, щодо збереження права власності) стосовно такого права власності.
5.4. Компанія Logitech не бере на себе жодних зобов’язань у разі втрати, затримки, пошкодження або помилкової адресації заявок, за винятком випадків явної недбалості або навмисних дій. Компанія Logitech відмовляється від будь-яких зобов’язань чи відповідальності за технічні неполадки, що стосуються відповідно обладнання, програмного забезпечення, сервера, вебсайту тощо, і (або) за несправності будь-якого роду, що перешкоджають учаснику взяти участь в акції «Покупцям продуктів Logitech — пропозиції від Adobe».
5.5. Усі інструкції щодо цієї пропозиції, які розміщено на вебсторінках creative.logitech.com або www.adobepartneroffer.com/go, є невід’ємною частиною цих умов і положень (у разі, якщо в умовах участі ніщо не суперечить цим інструкціям).
5.6. Якщо окремі положення цих умов участі не мають сили або щодо них існує пробіл у законодавстві, це не впливає на дійсність інших положень. Компанія Logitech залишає за собою право в будь-який час вносити поправки до цих умов участі, не повідомляючи про це учасників.
5.7. Умови та положення регулюються законодавством і юрисдикцією відповідальних судів у країні, де було придбано продукт.
5.8. Копії умов щодо цієї спеціальної пропозиції можна переглянути на вебсайті, що стосується акції; також їх можна отримати безкоштовно електронною поштою з адреси, яку зазначено наприкінці цих умов щодо спеціальної пропозиції. Там, де це необхідно, спеціальну пропозицію зареєстровано у відповідних офіційних відомствах.

 

6. Контактні відомості

Організатором цієї акції є компанія Logitech GmbH, Prannerstrasse 8, D-80333 Munich, Germany (Мюнхен, Німеччина).
Виконавець — компанія TechProtect GmbH.

Контакти:
Адреса електронної пошти: contact@creative.logitech.com
Вебсайт: creative.logitech.com
Поштова адреса для надсилання документів:
«Experience Adobe with Logitech» Promotion c/o TechProtect GmbH, Postfach 1242, D-71085 Holzgerlingen (Хольцгерлінген).
Адреса надається виключно з метою надсилання запитань щодо акції; інша письмова кореспонденція не прийматиметься.